27.06.2026. 13:48

Грађани који су пешке кренули на скуп у Београд, боравили у Старој Пазови

Подели:

Грађани, активисти и присталице СНС који су пешке кренули ка Београду на сутрашњи велики скуп „Србија, једна породица“, прошли су данас кроз Стару Пазову.

У старопазовачком парку дочекали су их грађани који су им обезбедили освежење.

Дочек им је организивао општински одбор СНС-а испред кога их је поздравио председник Ђорђе Радиновић а међу гостима је био и градоначелник Сремске Митровице Бранислав Недимовић.

Радиновић је истакао да поред спарине и врелине, међу учесницима влада добро расположење, и похвалио то што их жеља да присуствују скупу додатно мотивише да истрају до краја пута.

Након одмора у Старој Пазови учесници су наставили марш ка Београду.

Према најавама организатора, сутра ће се окупити грађани из свих крајева Србије уз целодневни програм и централно обраћање у касним послеподневним часовима.

 

Тагови: